Lucy Hale z Pretty Little Liars navrhla kolekci pro Hollister

Limitovaná kolekce Hollister s Lucy Hale

Jste-li fanynka nebo fanoušek velmi oblíbeného seriálu Pretty Little Liars, určitě znáte americkou herečku Lucy Hale. Ale co možná nevíte, že je také výbornou návrhářkou oblečení. Důkazem toho je nová limitovaná kolekce dámského oblečení Hollister, kterou sama navrhla a nese její jméno. Jedná se o první celebritu, která spolupracuje se značkou Hollister.

Lucy Hale - Hollister

Zdroj: dailymail.co.uk

Lucy Hale a Hollister

Zdroj: dailymail.co.uk

Lucy Hale k této kolekci řekla:

Oblíbila jsem si oblečení volného střihu, které dělá můj styl a které se báječně hodí pro značku Hollister. Chtěla jsem vytvořit bezstarostné modely oblečení, které jsou vhodné na jakoukoliv příležitost.

Kolekce odráží prvky jižní Kalifornie a životní styl samotné Lucy Hale. V této limitované edici narazíte na šaty, sukně, topy a legíny.

Legíny Hollister Lucy Hale Dámský svetr Hollister Lucy Hale Svetřík Hollister Lucy Hale Kolekce šatů Hollister Lucy Hale Dámská mikina Hollister Lucy Hale Šaty Hollister Lucy Hale

Čím ale nadšence módy Hollister a herečky Lucy hale zklamu je, že tato kolekce se do České republiky vůbec nedostane. Budete proto pouze odkázáni na oficiální internetový obchod Hollister s vyšší cenou dopravy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.