Prosluněné dny, moře, pláže..léto 2018 se blíží

Je to tady, opět po roce se můžeme těšit na léto. Je na každém, jak tyto teplé slunné dny prožije. Můžete se vydat na prázdniny k rodině, ale také můžete vycestovat do zahraničí, kde na Váš čekají nezapomenutelné zážitky. Ať už se vydáte kamkoliv, doporučujeme si sebou do kufru přibalit pohodlné trička a kraťasy Hollister, ale nezapomeňte ani na plážovou osušku, kterou využijete jak přímo u moře na pláži, u bazénu, tak také kdekoliv na trávě, pokud si budete chtít odpočinout nebi při pikniku.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o fotografie z Vaší dovolené, ať už z jakéhokoliv místa v Česku, či od moře ze zahraničí.

Přejeme Vám, ať si hlavně toto léto 2018 užijete na maximum a prožijete nezapomenutelné zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

 

Rubriky: Uncategorized | Napsat komentář

Nová kolekce oblečení Hollister v našich e-shopech

Připravili jsme pro Vás nejnovější kolekci oblečení Hollister, ve které naleznete trička, mikiny, tepláky, kraťasy a svetry Hollister. V našich internetových obchodech www.napasport.cz a www.napasport.sk naleznete zboží pouze z evropské distribuce a v té nejvyšší kvalitě.

Máme pro Vás nyní jedinečnou akci s možností vrácení až po vánočních svátcích.

Využijte této skvělé šance a zajistěte si vánoční dárky ještě dnes :

Dámské oblečení Hollister

Pánské oblečení Hollister

Naše eshopy : www.napasport.cz a www.napasport.sk jsou připraveny Vám nabídnout co nejširší nabídku zboží hollister a také nadstandardtní služby.

 

Rubriky: Uncategorized | Napsat komentář

Oblečení Hollister zasíláme také na Slovensko

V loňském roce jsme se rozhodli začít prodávat značku Hollister i na Slovensku. Zasíláme zboží přes Slovenskou poštu nebo kurýrem UPS a dodání je velmi rychlé a nenákladné.

Přinášíme vám spousty nových modelů, které najdete v naší nabídce v sekci oblečenie Hollister.

Cena za doručení na Slovensko se pohybuje od 4 Eur.

Užijte si pohodlný nákup ve Vaší měně v EUR.

Rubriky: Uncategorized | Napsat komentář